DZIATKI - PARTYZANT 4:12 (0:6)

bramki: Artek - 4, Daniel - 4, Bartek - 2, Bogna - 1 ; gość - 1

skład: Dawid, Daniel, Bogna, Bartek, Artek ; gość: Faculdo Peńalva z Argentyny, Paweł z 3go Maja z kolegą

Otwarcie sezonu wiosna 2016 przebiegło dla nas nadzwyczajnie udanie.
Skład dopisał (jak na nasze możliwości), rywal też a piłeczka krążyła od nogi do nogi by ostatecznie wpadać głównie do bramki rywala.
Zaczął Daniel, prezentując świetną formę a potem dołączył Artek i po ok 30 minutach gry było 6:0 dla Partyzanta. W drugiej połowie uaktywnił się Bartek i Bogna, dokładając swoją cegiełkę do ogólnego wyniku meczu. Tyły dzielnie bronił niezastąpiony Dawid a wspomagali nas goście: Faculdo z Argentyny (przymierzany do składu) oraz Paweł z 3go Maja z kolegą.
Ostatecznie sklepaliśmy rywala 12:4 i z uśmiechami na twarzy wróciliśmy na bazę.
Jeszcze długo po opuszczeniu stadionu dało się słyszeć niosące echo słowa kibiców: "Dziękujemy".