Nie było mocnych na mix krakowskich ekspatów wspomaganych doskonałym wkładem znad Wisły. Fanny FC wygrali wszystkie mecze, tracąc tylko 3 bramki, a strzelając aż 14!
Drugie miejsce dla seniorów z Partyzanta, z Królem Arturem, który strzelił 90 procent bramek drużyny, jedną tylko dołożył Koza.
Trzecia pozycja dla składanej w ostatniej chwili ekipy medialnej, gdzie połączyły się drużyny chłopaków z TVN24 i Onetu i pewnie jeszcze wielu innych miejsc.
Allochtoni turniej potraktowali treningowo, wiadomo, że szykują się na międzynarodowy turniej archeologów, więc na spokojnie testowali rozwiązania i strzelili najwięcej bramek zwycięzcom turnieju - aż dwie!
LMS uprzejmie starali się nie przeszkadzać innym drużynom, czasem jednakowoż bardzo mądrze stojąc!
Partyzanckie strzelby na turnieju:
9 - Artek (Król Strzelców)
2 – Kuba BB, Mario
1- Koza, Kuba

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz