2.01.2020

Noworoczny sparing pod dyktando Partyzantów

PARTYZANT - ALLOCHTONI 17:7

bramki: Artek - 7, Bogna - 2, Daniel W. - 3, Kuba - 1, Konrad z Uni - 1 oraz Dominik (nowy gracz) - 3

skład: Tomek (bram), Kuba, Bogdan, Daniel W., Bogna, Haitham, Artek, Kondzio z Uni oraz Dominik i Paweł z Promia

Partyzanci zaczęli Nowy Rok z przytupem, ogrywając swoich boiskowych sparingpartnerów 17: 7 po pięknej dla oka i skutecznej grze.
Od pierwszych minut ( a dokładnie od pierwszej minuty meczu, kiedy to Artek strzałem od słupka pokonał bramkarza) Partyzanci narzucili swój styl gry i otworzyli worek bramek, który zatrzymał tylko upływający czas. Oprócz Artka strzelali: Daniel (świetny występ po dłuższej przerwie - dominacja na lewej flance), Dominik (hat trik w pierwszych 20 minutach) oraz duet rozgrywająco-atakujący Kondzio i Bogna. Swoją cegiełkę dołożył nasz kapitan Kuba.
Każda bramka miała swój urok a kilka akcji było na światowym poziomie. Garstka kibiców, która mogła oglądać to spotkanie na pewno się nie zawiodła bo mecz był atrakcyjny dla oka i piłkarskiego ducha.
Po meczu zawodnicy zażyli po łyku lubeskiego kurażu, składając sobie noworoczne życzenia.
Tak trzymać Partyzanci, kibice dziękują Wam za piękne, piłkarskie chwile.