Spartacz zbyt mocny dla nas

PARTYZANT - SPARTACZ  4:10 (1:4)

bramki: Krzysiek (bram) - 2, Artek - 1, Daniel - 1

skład: Krzysiek (bram), Lewis, Daniel, Dawid, Kamil O., Tomek, Bartek, Artek

W przedostatnim meczu tego sezonu PE ulegliśmy wysoko Spartaczowi 10:4. Mecz miał przebieg podobny jak wcześniejszy z Szarą-Ziomem: przeciwnik świetnie rozgrywał i dużo biegał a my źle się ustawialiśmy do krycia no i umiejętnościami zostawaliśmy w tyle.
W pierwszej połowie niewiele się działo , głównie wyciągalismy piłkę z własnej bramki (jedyny gol Daniela). Po zmianie stron, przykryliśmy rywala lepiej i stworzyliśmy więcej okazji strzeleckich - po jednej z nich Artek zdobywa bramkę (asysta Daniela). Gramy dalej, zbliżamy się do remisu (jest 4:2 dla Spartacza) ale rajd jednego z ofensywnych graczy rywala kończy się pięknym strzałem w nasze okienko. Później jest już gorzej - tracimy 4 bramki, odpowiadajac dwa razy - obie bramki Krzyśka, ktory w tym meczu grał "w polu" ze względu na kontuzję nadgarstka.
W tym miejscu warto podkreślić dobrą robotę Lewisa, który jako bramkarz wybronił kilka groźnych piłek.
Mimo że mieliśmy trochę więcej sytuacji w drugiej połowie to było to za mało na świetnie grającą ekipę Spartacza, która była lepsza od nas praktycznie w każdym wariancie gry. Zostaje tylko pogratulować rywalowi i zabrać się do pracy nad formą na kolejne mecze.