1.02.2015

Partyzanci miażdzą rywala w zimowym sparingu

PARTYZANT - PROMIL  14:1

bramki: Łukasz - 6, Artek - 4, Daniel - 2, Wacek - 1, Dawid - 1

skład: Krzysiek(bram), Dawid, Daniel, Bogdan, Wacek, Artek, Łukasz oraz gościnnie Zbyszek i Paweł z 3go Maja

Partyzanci zawsze byli dobrzy w grze w trudnych warunkach ale chyba nikt nie spodziewał się takiego występu i wyniku. Pierwsze minuty były wyrównane choć to nasi chłopcy mieli więcej sytuacji strzeleckich. W końcu worek bramek rozwiązał Artek strzałem z 30 metrów w róg bramki. Potem zaczął się jednostronny koncert - przez kolejne 50 minut partyzanci jak walec wjeżdzali na połowę rywala, strzelając bramkę za bramką - prym wiódł Łukasz a reszta chłopaków nie chciała zejść z wysokiego pułapu i również podłączała się do akcji ; na skrzydłach szarpał Daniel i Wacek a żelaznej defensywy pilnował Dawid z Bogdanem oraz dwaj Trzeciomajowcy - Zbyszek i Paweł, kŧórzy pewnie i spokojnie rozgrywali piłkę i rozbijali nieliczne ataki rywala.
Pod koniec spotkania Promil strzelił kontaktową bramkę ale to Partyzanci zakończyli mecz golem - Artek sam na sam posłał piłkę pod pachą bramkarza, ustalając wynik na 14:1.
Był to piękny mecz całej drużyny, który na pewno zadowolił nawet najwybredniejszego kibica. Oby tak dalej!