11.12.2008

Mamy Lidera!

Oto uwieczniona została radość Partyzantów. Radość ze zwycięstwa w meczu inauguracyjnym PE, radość z tak wysokiego zwycięstwa i wreszcie radość z objęcia prowadzenia w tabeli rozgrywek! Tak mamy lidera!

PARTYZANT : BROWAR 14:2 (10:1)
Hubert - Grzesiek 1, Bartek - Krzysiek, Robert 1 - Rom 4, Artek 8

Partyzant zagrał pewnie od razu strzelając bramkę, Browar błyskawicznie wyrównał, ale na przerwę schodził już zdruzgotany wynikiem 10:1. Artek i koledzy punktowali co chwila,obrona miała mało do roboty, ale nie ustrzegła się poważnych błędów, po których padły obie stracone bramki. W drugiej połowie partyzancki impet nieco osłabł, ale wynik do końca był pod kontrolą.
Oby to zwycięstwo nie uśpiło naszej czujności, rywal miał problemy ze składem, zagrał mocno eksperymentalnie szukając cały czas zgrania. Dlatego należy pamiętać, że fotel lidera przypadł nam nie bez udziału szczęścia.